Biz Kimiz?

CEREN ECE YALÇIN

Ceren Ece Yalçın, 2010 yılında Alexis Kiresepi tarafından verilen 200 saatlik Vinyasa Uzmanlaşma Programı’nı tamamlayarak Uluslararası Yoga Alliance Onaylı Yoga Uzmanlığı sertifikasına hak kazandı. Hemen ardından Türkiye’nin ilk yoga stüdyosu Yogaşala İstanbul’da ders vermeye başlayan Ceren, bir yandan da dünyaca ünlü isimlerle çalışmaya devam etti. 2011 yılında Antalya’ya taşındıktan sonra da, Petri Räisänen, David Swenson, Dharma Mittra, Manju Pattabhi Jois, Elis Miller ve Sharath Jois gibi çok sayıda tanınmış değerli yoga eğitmeni ile farklı tarzlarda yoga çalışmalarında bulundu. 2016 yılında ortağı ile birlikte Antalya’nın önde gelen yoga stüdyolarından Yoga Mola’ya hayat veren Ceren, hem kişisel pratiğini ve hem de stüdyo seanslarını Vinyasa, Ashtanga Yoga, Yin Yoga ve Restoratif Yoga alanındaki bilgileriyle harmanlayarak sunuyor. Yin Yogayı, hem terapötik bir yaklaşım, hem de en temel meditatif araçlardan biri olarak değerlendiren Ceren, Antalya’da ilk kez 70 saatlik, çok kapsamlı bir Yin Yoga Uzmanlaşma Programı açıyor. Aynı zamanda Yoga Alliance tarafından akredite edilmiş olan Yoga Mola’da her sene iki kez 200 Saatlik Uzmanlaşma Programları’nda yeni uzmanlar yetiştiren Ceren, uluslararası geçerlilikte Yoga Alliance E-RTY 200 (Experienced Registered Yoga Teacher 200) ve YACEP Sertifikasına sahiptir.
*2010, Vinyasa Yoga Uzmanlaşma Programı (200 RYS), Alexis Kiresepi, Yogaşala İstanbul
*2010, Yoga Terapi Uzmanlaşma Programı (40H), Neslihan İskit, Yogaşala İstanbul
*2016, Scoliosis Yoga Teacher Training (25H), Elise Miller, New York, USA
*2017, Tiffany Cruikshank, Yoga Anatomy Training (20 CE)
*2018, Restoratif Yoga ve Meditasyon (15H), Mey Elbi, İstanbul
*2018, Yogaya Teröpotik Yaklaşımlar (30H), Harun Kohen & Hasan Gökbakar, İstanbul
*2019, Yin Yoga For Your Body (8H), Bernie Clarke
*2019, Yin Yoga Uzmanlaşma Programı (50 CE), Asu Somer, İstanbul
*2019, Zeynep Aksoy & David Cornwell, Reset – Meditasyon, Mindfulness ve Yoga Felsefesi (40H), Ankara

Ceren Ece Yalçın’ı web sitesinden ya da aşağıdaki hesaplardan takip edebilirsiniz:

facebook@ cerenyalcinastroyoga
instagram@ cereneceyalcin

SELİM GENİŞOL

Selim Genişol, 2015 yılında yoga ile tanışmasının ardından başlayan hocalık eğitimi ile Jiva Yoga Didem Oylumlu ile 200 saatlik eğitmenlik eğitimi programını tamamladı.  Sonrasındaki süreçte Desiree Rumbaugh, Sianna Sherman, Konstantin Charantiniotis, Zeynep Uras, Cameron Shayne ve Dylan Werner gibi değerli eğitmenlerin atölyeleri ile derinleştirdiği pratiğini öğretme tutkusuyla harmanlayarak deneyimlerini öğrencilerle paylaşmaya başladı.  Ekim 2016’da Hindistan’da AYM Yoga & Meditation Center’da 300 saatlik ileri seviye eğitmenlik eğitimini tamamladı. Aynı dönemde Antalya’da Yoga Mola’da stüdyo dersleri ve uzmanlık programı çalışmaları beraberinde yoga öğretmeye devam eden Selim, Nisan 2017’de Nepal’de Jovo Kathampa Monastery’de Tashi Nyama Lama’dan meditasyon eğitimi aldı.2018 yılında Godfrey Devereux ile MİNDFULLNES ve 2019 yılında Zeynep Aksoy ve David Cornwell ile RESET ,Mindfullness-Meditasyon ve Yoga Felsefesi üzerine eğitimler alan Selim,  2019 yılında AYURVEDA üzerine Ulli Allmendiger ile çalışarak 200 saatlik Ayurveda Uzmanlaşma Eğitimini de tamamlayarak çalışmalarına iyileştirme ve şifalandırma konularını da ekleyerek bütünsel bir yaklaşımla  ; Meditasyon, pranayama ile harmanladığı aktif dinamik seansları ile Ayurveda Danışmanlık çalışmaları ile   Antalya’da Yoga Mola’da yogaseverlerle buluşmaya devam ediyor.  Selim, uluslararası geçerlilikte Yoga Alliance RTY 500  ( Registered Yoga Teacher 500 ) Uzmanlık Sertifikasına sahiptir.

Selim Genişol’u Facebook ve Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz:

facebook.com/sgenisol
instagram: @selimgenisol

GÖRKEM ARPAPAY

Yoga ile 2016 senesinde tanışan Görkem, öncelikle kendi yoga pratiğini geliştirebilmek ve yogayı kendi başına en doğru biçimde uygulayabilmek adına, Antalya’da Didem Oylumlu ve Selim Genişol önderliğindeki 200 saatlik Hatha Yoga uzmanlık programını bitirdi.

Birçok değerli hocanın Kundalini Yoga, Nefes, Meditasyon, Akro Yoga gibi atölye çalışmaları ve dersleriyle; kişisel pratiğini ve hocalık becerilerini her geçen gün daha da derinleştiriyor.

2017 yılının Mart ayından beri Yoga Mola’da Hatha ve Vinyasa tarzında seanslar vermeye devam ediyor.

Görkem Arpapay’ı Facebook ve Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz:

facebook.com/gorkemarpapay

instagram: @gorkemarpapay

SİMGE GENİŞOL

Yoga ile 2016 senesinde tanışan Simge, öncelikle kendi yoga pratiğini geliştirebilmek ve yogayı kendi başına en doğru biçimde uygulayabilmek adına, Antalya’da Didem Oylumlu ve Selim Genişol önderliğindeki 200 saatlik Hatha Yoga uzmanlık programını bitirdi.

Birçok değerli hocanın Kundalini Yoga, Nefes, Meditasyon, Akro Yoga gibi atölye çalışmaları ve dersleriyle; kişisel pratiğini ve hocalık becerilerini her geçen gün daha da derinleştiriyor.

2017 yılının Mart ayından beri Yoga Mola’da Hatha ve Vinyasa tarzında seanslar vermeye devam ediyor.

Simge Genişol’u Instagram hesabından takip edebilirsiniz:

instagram: @angry_bosss

PINAR ÇELİK

Yoga ile 2016 senesinde tanışan Pınar, öncelikle kendi yoga pratiğini geliştirebilmek ve yogayı kendi başına en doğru biçimde uygulayabilmek adına, Antalya Yoga Mola’da Ceren Ece Yalçın ve Selim Genişol önderliğindeki 200 saatlik Hatha Yoga uzmanlık programını bitirdi.

Birçok değerli hocanın Kundalini Yoga, Nefes, Meditasyon, Akro Yoga gibi atölye çalışmaları ve dersleriyle; kişisel pratiğini ve hocalık becerilerini her geçen gün daha da derinleştiriyor.

2018 yılının Kasım ayından beri Yoga Mola’da Hatha ve Vinyasa tarzında seanslar vermeye devam ediyor.

Pınar Çelik’i Facebook ve Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz:

facebook.com/pınarcelik

instagram: @pi.yoga