20-21 Ocak 2018 İpek Soygür ile Atölye ”Yetenekli Eller, Özgür Bedenler”

 

YETENEKLİ ELLER, ÖZGÜR BEDENLER !

Cihangir Yoga’nın deneyimli eğitmenlerinden İpek Soygür, Ocak’ta Yoga Mola’da!

İnsanı diğer türlerden ayıran en büyük fiziksel özelliklerinden birisi elleri ve onları nasıl kullandığıdır ! Yoga pratiğinde, ellerimizle mesajlar verip, alabilmek de çok önemlidir.

Bu iki günlük çalışmada, ellerimizi ve bedenimizi güvenle kullanarak, birbirimize tüm asana gruplarında nasıl yardım edip, derinleşebileceğimizi öğreneceğiz. Yoga derslerinin önemli bir parçasını oluşturan eşli çalışmaların püf noktalarını inceleyerek, birbirimize gitmekte zorlandığımız yerlerde destek olacağız… Sadece kol dengeleri, ters duruşlar ve arkaya eğilmeler gibi büyük poz gruplarını değil, yin pozlarında da birlikte çalışıp, kendimize ve birbirimize güvenmeyi öğreneceğiz. Tüm bunları yaparken bol bol hareket edip, terleyeceğiz !

Bu çalışma, ellerinin yeteneklerini keşfetmek isteyen her yoga öğrencisi ve öğretmenine uygundur. Her iki güne katılım zorunlu olmamakla birlikte, konular birbirini takip ettiğinden dolayı, iki çalışmaya da katılmanızı tavsiye ederiz.

 

BULUŞMA TARİHLERİ
20-21 Ocak 2018
Saat: 14:00-18:00
Yer: Yoga Mola

 

ÜCRET: 400 TL (2 gün toplam)
SON KAYIT TARİHİ: 15 Ocak 2018

İPEK SOYGÜR:
İpek Soygür, Yoga Alliance E-RYT 500, YACEP sertifikalı yoga hocasıdır. Halen Cihangir Yoga’da hem ders vermekte hem de staj programına devam eden hoca adaylarına mentörlük yapmaktadır.

 

KATILIM KOŞULLARI:
*Daha önce yoga deneyimi olan öğrenciler ve yoga eğitmenleri için uygundur.
*Bu atölye minimum 5, maksimum 17 kişi gerçekleştirilecektir.
*Yerinizi ayırabilmemiz için ödeme yapmanız gerekmektedir. Erken ödeme yaparak yerinizi ayırtmanızı tavsiye ederiz.
*Eğitmen ya da stüdyo tarafından herhangi bir sebeple atölyenin gerçekleşmemesi söz konusu olursa ücret iade edilecektir.
*Katılım iptallerinde ödenmiş ücretin iadesi yapılamamaktadır.
*Ödemeler yalnızca nakit olarak gerçekleşmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir