2020 – 2021 Staj Programı Başlıyor!

Öğretmeden öğrenmek olmaz. Bu nedenle Yoga Mola’da organik olarak sürmekte olan staj sürecini bu yıltemellendirmeye karar verdik. Kasım ayında başlatacağımız 6 aylık Staj Programı süresince hem stüdyo ortamında gerçek bir öğretme deneyimi kazanacak, hem de Ceren&Selim’den geri bildirim alarak gelişme fırsatı elde edeceksiniz.

✍️Süreç nasıl işliyor?
İlk 6 aylık dönem için başvuru süreci başladı. Başvurular arasından seçeceğimiz 3 kişi ile 2020 Staj Programı’nı başlatacağız. Eylül’de Ceren&Selim ile sub dersleri ve geri bildirim şeklinde bir ön hazırlık süreci olacak. Ekim ayı itibariyle de programa katılan uzmanlarımız, stüdyoda açılacak olan Staj Dersleri ile gerçek dersler vermeye başlayacaklar.

✍️Katılmak için ne gerekiyor?
Yoga Mola’dan ya da başka bir stüdyodan YA Onaylı 200 Saat Temel Yoga Uzmanlaşma Programı sertifikasına sahip olmanız yeterli. Eski ya da yeni tüm mezunlarımıza açık olan bu program için 15 Eylül’e dek başvurularınızı mailyogamola@gmail.com adresine yapmanızı rica ediyoruz.
Yoga Mola 300 Saat İleri Seviye Uzmanlaşma programında 30 saat ile dahil olacak bu programın ücreti 2200 TL’dir. Başvurunuzun kabul olması halinde tarafınıza bilgi verilecek ve ödeme bu aşamadan sonra gerçekleştirilecektir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir