3 Kasım – Hindistan Gezisi

Kasım’da Hindistan Başkadır! Hele Diwali Bayramında:)

Yoga Mola ile bu sonbaharda Hindistan’da dolu dolu bir tatile ne dersiniz? Üstelik Hindistan’ın geleneksel Diwali Bayramı’na denk gelen tarihlerde, yerel halk ile bu rengarenk keyifli bayramı yerinde yaşayacağız. Lafı hiç uzatmadan tatil programımızı özetleyelim:

3-8 Kasım Rishikesh, 9-11 Kasım Delhi
3 Kasım Cumartesi – Sabah 10:30’da Delhi havalimanında transfer için buluşuyoruz. Rishikesh’e doğru otobüsümüzle yola çıkıyoruz. Yaklaşık 6 saatlik bir yolculuğun ardından, Rishikesh’teki Himalaya manzaralı otelimize yerleşiyoruz.
4 Kasım Pazar – Güne yoga pratiği ile başlıyoruz ve hem dinlenip hem de çevreyi turladığımız rahat bir gün geçiriyoruz.
5 Kasım Pazartesi – Yoga dersimiz ve kahvaltımızdan sonra Shivananda Ashram, Laxman Jhoola ve Ram Jhoola Turları için toplanıyoruz. Ganj Nehri etrafındaki bu büyülü yerleri gezerek bol bol fotoğraf çekiyoruz.
6 Kasım Salı – 8 Kasım Perşembe – Yine sabahları yoga derslerimiz ile güne başlayarak Rishikesh’i hep beraber keşfediyoruz. Bol bol alışveriş yapacağımız için bavulunuzun yarısı boş gelin:)
9 Kasım Cuma – Oteldeki kahvaltımızdan sonra otobüsümüze binip Delhi’ye doğru hareket ediyoruz. Akşamüstü Delhi’deki otelimize yerleşiyoruz.
10 Kasım Cumartesi – Delhi’yi keşfedeceğimiz dolu dolu bir günümüz var, hep beraber programlayarak Delhi’yi keşfe çıkıyoruz.
11 Kasım Pazar – Transferle otelimizden alınıp havalimanına götürülüyoruz ve dönüş vakti:)

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLANLAR:
– Yarım pansiyon konaklama:
RISHIKESH Dewa Retreat otelde Super Deluxe double odada kişibaşı 6 gece konaklama. Otel dört yıldızlı ve tüm odalar Himalaya manzaralıdır.
DELHI Radisson Blu Paschim Vihar otelde Superior double odada kişibaşı 2 gece konaklama. Otel beş yıldızlı ve şehir merkezine yakındır.
– Sabah kahvaltısı ve akşam yemeği
– Delüks klimalı otobüsle tüm transferler (Havalimanı-otel-Delhi-Rishikesh)
– Rishikesh günübirlik tur ve İngilizce konuşan tur rehberi.
– Ceren Yalçın ve Selim Genişol yönetiminde, tüm malzemelerin içerisinde olduğu özel yoga salonunda toplam 8 adet yoga seansı.

TUR ÜCRETİNE DAHİL OLMAYANLAR:
– Uçak bileti (Ukrayna Kiev tek aktarmalı 2000 TL civarında alabilirsiniz.)
– Vize ücreti (Ankara’dan kolay şekilde alınıyor.)
– Yurtdışı harç pulu
– Otel ve tur konsepti dışındaki tüm kişisel harcamalar

ÜCRET: 
31 Ağustos’a kadar Erken Ödeme İndirimi ile 840$
31 Ağustos’tan sonra 890$
Konaklama tipi iki kişilik odada kişi başıdır. Fiyatlar kişi başı fiyatlardır. Tek kişi olarak single odada konaklama seçeneği mevcut değildir.

ÖDEME ŞEKLİ:
Ödemeler iki taksitte ve dolar kurunda yapılacaktır.
İlk ödeme 31 Ağustos’a kadar 440$, ikinci ödeme 15 Ekim’e kadar 400$ şeklinde olacaktır. 31 Ağustos’tan sonra yapılacak ödemeler 890$ peşin olarak gerçekleştirilecektir. Ödemelerin iadesi mümkün değildir.

KONTENJAN ve ÖN ÖDEME:
Bu yoga tatili, 16 kişi ile sınırlıdır. Yerinizi ayırtmak için ön ödemeyi geç kalmadan gerçekleştirmeniz ricadır. Uçak biletinizi de hemen almanızı tavsiye ederiz. Uçak bileti alırken buluşma ve transfer saatlerini göz önünde bulundurun: 3 Kasım Cumartesi saat 10:30 Delhi Havaalanından hareket edeceğiz, 11 Kasım Pazar saat 09:00’da havalimanında olacak şekilde hareket edeceğiz.

*Bu yoga tatili, Ala Carte Tour aracılığı ile düzenlenmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir